Sallon per meshkuj berberan

Shitet nga: nardi 23 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
1 poltron.1 larse koke .5 makina qethse .3 gersher. Small prites me kolltuqe .xhelra stilues she qirinj flokesh etj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim