Paisje fast foodi me cmim teper te arsyeshem

Shitet nga: besi 23 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITEN PAISJE FAST FOODI (TOSTIERE,FRITEZE,FLATO(pjekese pitesh)DHE ZGARE ME GURE VULLKANIK PER PJEKJE PRODUKTESH MISHI. TE GJITHA JANE POTHUAJSE TE REJA DHE SHITEN PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim