Paisje fast foodi

Shitet nga: besi 13 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITEN OKAZION Paisje fast foodi tostiere,friteze , plato (pjekse pitesh) zgare me gure vullkanik per pjekje produktesh zgare.(qofte berzolla pula etj.) te gjitha keto punojne me gaz. shiten per arsye mosperdorimi.(mbyllje aktiviteti) cmimi.100 000 lek (te reja)total.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim