PAISJE FASTFOODI

Shitet nga: besi 24 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITEN PAISJE FAST FOODI TOSTIERE, FRITEZE,PLATO(pjekese pitesh dhe qoftesh),DHE ZGARE ME GURE VULLKANIK PER PJEKJE PRODUKTESH MISHI. TE GJITHA ME GAZ SHITEN PER ARSYE MOSPERDORIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim