PAISJE FAST FOOD

Shitet nga: fjordi 13 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES PAISJET E NJE FAST FOOD.

*FRIGORIFER BANAK
*GJIRO
*FRITEZ
*TOSTIER
*NGROHES DHE REKLAMUES XHAMI PER PANINE OSE BYREK
*KAP INOKSI
*6 KOMPLETE TAVOLINA ME 4 KARRIKE DRURI
*AKSESOR TE NDRYSHEM PER FAST FOOD

CMIMI 2500 EURO

KONTAKT: 0666662663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim