Okazjon Dyqan prej 48 m2 ne Tirane

Shitet nga: perparimi 20 Jan 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan 48.5 m2. tek unaza e re. mbrapa alpha bank. 300 m nga rruga kryesore. 1000 euro 2m qmimi esht i diskutushem pallati esht i perfunduar. per informacjon na kontaktini nr 0685252767 >>> 0682090986
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim