Objekti afarist ne Kosove

Shitet nga: Meriton Berkolli 19 Maj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti gjendet ne rrugen kryesore qe lidh Shkupin me Prishtine. Me konkretisht mes Ferizajt dhe Prishtines. Objekti i ka afer 2700 m2 ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim