Objekt me qera sip 75m2 vore

Shitet nga: joni123 12 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet ambient me qera. Siperfaqja 75m*, kati i dyte.me shkalle m vete.uje/drita 24 ore pa nderprerje.me tualet te kompletuar,me wc,dush etj.me pamje ballore nga rruga. I pershtatshem per cfardolloj biznesi, adresa autostra Durres-Tirane,ne vore.

Cel. : 0692141829
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim