Objekt me qera ne Tirane

Shitet nga: Era 24 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dyqan me qera siperfaqe 80 m2 ne Unazen e Re prane pallatit Tirana Banke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim