Objekt me qera ne Tirane

Shitet nga: Jetmir Brucaj 31 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera nje ambient 200m2.
Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (dyqan,lokal,kazino etj.).
Ambienti ndodhet ne rrugen Siri Kodra posht frigoriferit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim