Objekt me qera ne Tirane

Shitet nga: Jetmir Brucaj 17 Qer 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera objekt 200m2 katrore i pershtatshem per cdo lloj biznesi (dyqan,lokal,magazine etj.). Objekti ndollet ne rugen 'Siri Kodra' posht frigoriferit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim