Objekt biznesi 200m2 ne Tirane

Shitet nga: Jetmir Brucaj 01 Dhj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera objekt biznesi 200 m² .
Objektiti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (banke,kazino,supermarket,lokal etj.).
Objektiti ndodhet ne rrugen Siri Kodra posht frigoriferit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim