OKAZION Shitet DYQAN 100 M2 me Hipoteke 40,000 Eu

Shitet nga: Edi 12 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqan me Hipoteke 100 M2 Paskuqan Tirane, Arsye emigrimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti kati II i pa vene ne pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim