OKAZION.SHITET.Dyqan 137 m ,tek ish Ekspozi Shqi..

Shitet nga: dyqan 14 Maj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion . Shitet 137 m dyqan aktualisht me qera me cmim shume te leverdishem.Ndodhet tek ish ekspozita Shqiperia Sot ne mes te ndertimit me pamje nga lana.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim