OKAZION! Biznes online me klientele te rregullt

Shitet nga: Ernest 24 Dhj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet biznes online me klientele te rregullt,
faqja ne facebook aktualisht shenon 50 mije pelqime por brenda cmimit ofroj deri ne 200,000 fansa.
Nqse e doni me 50,000 fansat aktual, cmimi eshte i diskutueshem.
Biznesi eshte kryesisht per shitjen e produkteve elektronike.
Ne rast se nuk keni dyqan dhe po ja nisni gjithckaje nga e para dhe nuk keni info se ku mund te merrni produkte me shumice per t'i shitur, ju ofroj informacionin falas dhe ndihme sesi te kryeni porosi.
Theksoj qe biznesi ka klientele te rregullt dhe reputacion shume te mire.
Dergoni email dhe na pyesni per cdo paqartesi tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim