Ndertese me qera ne Lezhe

Shitet nga: Besjon 24 Qer 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera afat gjate 1700 Euro ose Shitet,181 m2 qender qytetit te Lezhes, ne rruge kryesore me prespektive te ndertohet dhe me siper..LIROHET me 1 TETOR nga Banka.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim