Mundesi BIznesi i Gatshtem (Call center)

Shitet nga: amarildo sterkaj 17 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR   7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKazion !! ne kushte urgjente!!!!
Mundesi biznesi i gatshem per Call Center ne Shkoder Prane Universitetit.

30 kompjutera te kompletuar
Parametra : dualcore 3.0
2 giga ram
160 hd
Monitor 19'
29 tavolina dhe karrige,1 Tv plazma, Sistem Kamera , Kondicioner 18 dbu , Server krysor. rafte , Fotokopje printer
Cmimi 6500 euro te gjitha te perfshira!
Cmimi i qerase se ambjetit 370 euro / muaj\
Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim