Motorr per ashensor i ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 14 Nën 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet motorr per ashensor i ardhur nga gjermania
ka 1 vit garanci.
Motorri eshte ne gjendje shume te mire pune dhe kapacitet deri 1000kg = 13 persona
Cmimi eshte shume i arsyeshem.
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim