Magazina me qera ne Tirane

Shitet nga: ramazan 24 Nën 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qira magazina Ruga .Bulevardi Blu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim