Lokal prej 47m2 ne Tirane

Shitet nga: Redi 29 Tet 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal dyqan 47m2 ne zonen misto mame tirane cmimi i negociushem flm nr kont 069 72 90 544
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim