Lokal prej 300 m2 ne Tirane

Shitet nga: Alfred Gjana 14 Nën 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokal me nje hapesire 300 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri . Lokali ndodhet tek Rr. Ferit Xhajko mbrapa Restorant Durresit . Aktualisht lokali eshte ne funksion si Bar Kafe dhe Lloto Sport Totalisht i Kompletuar . Mund te perdoret dhe me aktivitete te tjera Biznesi .
-MUNDESI NDERRIMI
Cmimi i Lokalit eshte 130 000 Euro .
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0694255848 .
Pres vetem telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim