Lokal ne Tirane

Shitet nga: klajdi 03 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne pallatet e reja yzberisht shitet lokal Bar-kafe i kompletuar i ri me kushte shum te mira 6 muaj ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim