Lokal ne Tirane

Shitet nga: Redi 25 Tet 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes konvertoj lolal 47m ne zonen misto mame cmimi m i diskutueshem flm nr 069 72 90 544
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim