Lokal ne Tirane

Shitet nga: miri 09 Qer 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion shitet biznesi I nje bar kafeje me klentel te rregudht...rruga stacioni trenit perball shkolles medikadent..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim