Lokal me qira

Shitet nga: Besniku 29 Maj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj 2 lokale me qira nga 70 m2 secilen ne Kosove km 5 Prishtine-Podujeve ne rrugen kryesore,
Gjithashtu leshoje edhe hapsiren 5 ari me qira me cmim te volitshem.
Per te gjithe te interesuarit prodhues, bisnismen, tregetar nga Shqiperia, te cilet deshirojne ti shesin prodhimet e veta ne Kosove, apo qe dojne te shesin mallin e tyre ne Kosove, une ju ofroj mundesine, duke ju ofruar edhe bashkpunim.
Lokalet dhe hapsira 5 ari ipen me qira me cmin shume te arsyeshem..
Per cdo informate kontaktoni ne telefon +37744256638
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim