Lokal 90m2

Shitet nga: Leli 15 Tet 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokal 90m2.Perballe shkolles"kushtrimi i lirise"(Ali Demi).
700euro m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim