Lokal 2 kate ne Tirane

Shitet nga: Arjan 11 Tet 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent 2 katesh ne gjendje pune aktualisht lokal dhe lloto i rregulluar ne menyr bashkohore
50 m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ( zyra, dyqan etj... )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim