Llokal ne zonen e unazes se re.palla

Shitet nga: Miri 31 Gsh 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokal ne zonen e unazes se re.pallat i ri me lulishte perpara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim