Kondicjoner kollon

Shitet nga: miri 11 Krr 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet kondicjoner kollon 60 3muaj I perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim