Jepet me qera ose Shitet dyqani tek tregu medreses

Shitet nga: Aurel 12 Qer 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera ose Shitet dyqani tek tregu industrial ose ndryshe i quajtur tregu medreses rruga 5 maji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim