Jepet me qera objekt biznesi 200 m²

Shitet nga: Jetmir Brucaj 03 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera objekt biznesi 200 m²
Objekti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si : banke, supermarket, lokal etj.
Objekti ndodhet ne Rrugen Siri Kodra poshte frigoriferit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim