Jepet me qera dyqani

Shitet nga: arturi 04 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera dyqani me fasade xhami dhe tualet ne rrugen jordan misja perballe pasticeri sulaj. aktualisht eshte pike basti eccobet. dyqani eshte 35m. cmimi i diskutueshem....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim