Jepet me qera dyqani brenda tregut te medreses

Shitet nga: saimir 12 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani brenda tregut te medreses 12m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim