Jepet me qera dyqani brenda tregut te medreses

Shitet nga: Aurel 30 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitete ose jepet em qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medreses ose ndryshe i quajtur tregu industrial.kushte te favorshme per biznesin tuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim