Jepet me qera dyqani brenda tregut te medreses

Shitet nga: aurel 12 Krr 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet dyqan 12m me qera ose shitet brenda tregut te medreses ose ndryshe tregu industrial
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim