Jepet me qera dyqani brenda tregut te Medreses

Shitet nga: aurel 13 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet ose jepet dyqani me qera 12m2 brenda tregut te medreses rruga 5 maji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim