Jepet me qera dyqani brenda tregut te Medreses

Shitet nga: Alban 13 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

shitet shtepi ekzistuese, me dkkumenta te rregullta, 1+1, aneks, banjo, tualet me ballkon, kati 5, ne lagjen 5 Shtatori, Çorovode
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim