Jepet me qera dyqani brenda tregut te Medreses

Shitet nga: aurel 10 Sht 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te medreses
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim