Jepet me qera dyqani brenda tregut te Medreses

Shitet nga: aurel 22 Gsh 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose Jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medreses
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim