Jepet me qera dyqani brenda tregut te Medreses

Shitet nga: aurel 07 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani brenda tregut te Medreses ose ndryshe i quajtur tregu industrial
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim