Jepet me qera dyqan 170m2 ne Tirane unaze te re

Shitet nga: Elidon 30 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera me cmim shum te arsyeshen dyqan 170 m2 ne tirane,unaze e re vend perfekt per biznese te ndryshme per me teper info na kontaktoni ne keto numra 0695889655,,,,0697812658
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim