Jepet me qera bar kafe

Shitet nga: xhevat mimin 12 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera bar kafe perball me hotel lubjanen mbrapa shkolles turgut ozal dhe pran shkolles nobel.per momentin esht i mbyllur .ne janar fillon dhe nje universitet njgitur me barin.bari esht 100m ambjent i brendshem dhe 60 metra ambjent i jashtem dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. cmim shum i arsyshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim