Jepet me qera CALLCENTER!

Shitet nga: Regi 28 Maj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera callcenter. 20 kompjutera dhe postacione. Server i brendshem. Ne rast shitje objektet qe do blihen jane 20 kompjutera te kompletuar. 20 tavolina(postacione) server per lidhjen e kompjutareve switch.
Cmimi eshte 4000 euro i diskutueshem.

Ne rast qeraje jepet bashke me vendin 55 metra katrore per vleren prej 800 euro. Cmim ky i diskutueshem ne varesi te periudhes se shfrytezimit. 800 euro perfshin edhe te gjitha paisjet per te nisur biznesin e callcenterit.

Te interesuarit mund te kontaktojne me sms ose me email tek numri dhe adresa e dhene.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim