Jepet me Qera Zgare

Shitet nga: besi 18 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera Zgare! Siperfaqja 60m2 plus verandë! Me gjitha paisjet, i gatshem per pune!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim