Jepet Me Qera Dyqani

Shitet nga: Erald 21 Sht 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqani ne Qesarake, Tirane.
Rruga e thesarit.
Dyqani me pamje nga rruga. 45 m katrore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim