Jap me qera nje servis te kompletuar me te gjith..

Shitet nga: labi 03 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera nje servis makinash me te gjitha veglat e duhura me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim