Jap me qera ambientt biznesi 200 m² 2.5 €/m

Shitet nga: Jetmir Brucaj 16 Nën 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zona/Rruga : Siri Kodra

Jap me qera objekt biznesi 200 m² .
Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (banke,kazino,supermarket,lokal etj.).
Ambienti ndodhet ne rrugen Siri Kodra posht frigoriferit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim