Internet kafe kancelari

Shitet nga: arveni 20 Dhj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes aktivitetin i mbajtur prej 8 vjetesh me klientele te ngritur perball shkolles cajupi:permbajtja : 11 kompjutera inteldual core 2 gb ram plus monitora 19 .2 fotokopje toshiba e studio.1 printer ,1 fax,1 paisje lidhje libri,1 aparat plastifikimi ,kancelari te vogel,frigorifer dhe 1 RAK me permbajtje: 2 switch 48 port cisco catalyst,radius client per klientat e internetit,dslam me 48 per transmetim linjash ne distanca te largeta me ADSL si kompanite e internetit,aktualisht jan 11 linja aktive qe sjellin rreth 20 mije leke te reja ne muaj,cmimi i shitjes se aktivitetit 4000 euro i diskutueshem,shitet per arsye emigrimi
cel:0685309875
cel:0663010056
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim