Hyrje kati 1 me 2dyqane+Soxhorno+Garazhd tek Ali..

Shitet nga: e 01 Qer 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Shtepi me 2 dyqane + 1 Soxhorno Kati 1 + Garazhd Privat . Objekti ndodhet buze rruges ,tek stacioni Stacionit i Autobuzit Poligrafik,Lagja Ali Demi. Mund te perdoret si objekt Biznesi gjithashtu dhe si apartament privat . Dalja Dyqaneve ndodhet nga rruga,ndersa dalja e apartamentit brenda lagjes.Hyrja Posedon Hipoteke . Kontaktoni nepermjet numrit te Cel. 0697745624 ose nepermjet e-mail
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim