Frigorifer per Lokale

Shitet nga: Mendjan 25 Tet 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Frigorifer per Lokale Ne Gjendje Shume te mire shume pak i perdorur i pershtatshem per lokale dyqane supermarkete .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim